Āra horizontālās žalūzijas

Horizontālās āra žalūzijas – Logu, fasāžu un citu lielu stikla virsmu ārējā saules žalūzija

Optiskais un termiskais komforts

Žalūzijas ir viens no labākajiem ēnojuma risinājumiem, kas ļauj kontrolēt telpā ienākošās gaismas daudzumu. Regulējot slīpuma leņķi, jūs varat iegūt vēlamo gaismas līmeni un uzlabot telpas komfortu. Mūsu žalūzijas ir efektīva barjera pret temperatūru un UV stariem. Atstarojot saules starus, žalūzijas pasargā interjeru no uzkaršanas un mēbelēm no izbalēšanas

Estētika un funkcionalitāte

Žalūzijas lieliski papildina ēkas arhitektūru, piešķirot tai modernu un mūsdienīgu izskatu. Žalūziju līstes tiek piedāvātas plašā krāsu gammā un divu veidu profilos: “C” 80 mm platumā un “Z” 90 mm platumā. Pārklājuma paneļiem ir dažādas formas un krāsas, kas nodrošina estētisku izskatu. Iespēja izmantot laikapstākļu sensorus un elektriskās piedziņas, kas papildus palielina sistēmas funkcionalitāti.

Izturība

Žalūzijas sastāv no plakanām kustināmām līstēm, kas izgatavotas no 0,42 mm bieza alumīnija profila. Līstes ir emaljētas, kas garantē to izturību gan pret laikapstākļiem, gan mehānisku iedarbību ekspluatācijas laikā. Pateicoties stingrai konstrukcijai un izturīgajām vadsliedēm, pārsega paneļiem un montāžas kronšteiniem, sistēma ir stabila un izturīga. Turklāt visas ražošanas procesā izmantotās sastāvdaļas ir ļoti izturīgas un izturīgas pret laikapstākļiem.

Drošība

Žalūzijas ir izturīgas vēja pretestības ziņā.

Aizsardzība

Aizsardzība pret sauli un telpu pārmērīgu uzsilšanu