Markilux pergola

Lūk, kā sanākt kopā neatkarīgi no laika apstākļiem.

 Markilux pergola ierindojas pirmajā vietā, ja runa ir par saules un lietus aizsardzību. Markīzes sistēma uz stabiem un sānu vadotnēm nodrošina bagātīgu ēnojumu ar pagarinājumu līdz 6 metriem. Markilux pergola izaicina vēju un laika apstākļus līdz Beaufort 6 (vēja pretestības klase 3). Jūs varat padarīt šo markīzi par savu, izmantojot markilux’s Shadeplus, tracfix, dažādas apgaismojuma iespējas un statīvu variantus. Neatkarīgi no tā, cik spēcīgi spīd saule vai pūš vējš, ar savu Markilux pergola jūs jebkurā laikā varat izbaudīt dzīvi ārā.

Slēgta pilna kasete

 Vāks pilnībā pazūd kasetē un ir ideāli aizsargāts. Ja kaut kas var būt skaistāks par nojumes izskatu, tas ir tas, kā markilux pergola darbojas nevainojami

markilux sundrive

Shadeplus motoru (pēc izvēles) darbina integrēts saules panelis. Kad nojume ir pagarināta, priekšējais profils un vadotnes atbilst viens otru perfekti.

markilux Shadeplus

Vertikālā aizsardzība pret sauli un ziņkārīgajām acīm – līdz 230 cm augstumā – rada privātu telpu ārā ar savu īpašo gaisotni

markilux tracfix

Viena no daudzajām izsmalcinātākajām markilux iezīmēm: sānu pārsega vadība bez atstarpes starp vāku un vadotni. Lai iegūtu skaistāku kopējo izskatu un labāku vēja stabilitāti.

Pielāgojams statnis

Lai panāktu labāku ūdens novadīšanu, Markilux pergola priekšējo stabu var nolaist līdz pat 40 cm.

LED-Line

Gaisma lasīšanai vai neformālām kopā sanākšanām, pēc izvēles vadotnēs un / vai vāka atbalsta caurulē pārvērš jūsu nakti par dienu.

Kvadrātveida balstu / pamatnes pārsegi

atbilst pieprasījumam pēc skaidrām, leņķiskām formām un tīras apdares priekšējo atbalsta statņu pamatnē.

Stabilizācijas kastes

Piešķiriet savai markilux pergola drošu stabilitāti, kad priekšējo statņu uzstādīšana ar pamatiem nav iespējama vai nav vēlama.

Nerūsējošā tērauda kloķis

Nekavējoties novietojiet regulējamos statņus vēlamajā augstumā.